HEERHUGOWAARD - Vrijdagmiddag rond 14.20 uur heeft op de N242 in Heerhugowaard, net voorbij de kruising met de Zuidtangent en de Broekerweg, een kop-staartbotsing plaatsgevonden. Bij het ongeval waren drie voertuigen betrokken.
Twee van de betrokken auto’s konden na controle hun weg vervolgen. Eén voertuig raakte zodanig beschadigd dat het door een berger moest worden afgesleept.
Hulpdiensten kwamen ter plaatse om de situatie veilig te stellen en het verkeer te regelen. Door het ongeval ontstond korte tijd verkeershinder op de drukke N242.
De exacte oorzaak van de aanrijding is nog niet bekend. Mogelijk hebben verkeersdrukte of het niet houden van voldoende afstand een rol gespeeld. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval verder.

10.8 ℃



























































