Podium voor de stad
Voor het Stadshart is een Doorontwikkelvisie en Doorontwikkelstrategie nodig. Hiermee zet de gemeente een stap op weg naar het bruisender, aantrekkelijker, toegankelijker en innovatiever maken van het Stadshart.
Het Stadshart moet een ‘Podium voor de stad’ worden, een plek waar Dijk en Waarders graag willen wonen, werken en elkaar willen ontmoeten. Om dit te bereiken ziet het college kans om tot 1500 woningen en 1000 bomen toe te voegen en evenementen beter mogelijk te maken.
Input
De Doorontwikkelvisie en daarbij behorende Doorontwikkelstrategie zijn nu gereed. Tijdens diverse bijeenkomsten en via een digitale enquête hebben inwoners, ondernemers en andere betrokkenen hun input gegeven.
Om de plannen te kunnen realiseren is budget nodig. Hier gaat de raad over en dit wordt in augustus besproken in de raadscommissievergadering. Een definitief besluit volgt dan als het goed is op 8 september.

19.9 ℃













































































