'T KRUIS - KSV heeft zich na het pak rammel vorige week tegen Victoria O goed hervonden. De ploeg uit ‘t Kruis won met 2-1 verdiend van Succes.
Met het jonge talent Jarno de Vries in de basis (Finn Weel en Sem Lucke waren geschorst) kreeg KSV toch het eerste tikkie te verwerken. Doelman Ralf Huibers verkeek zich bij een voorzet op de koppende spits van Succes, Pieter Mulder. 0-1. Het team van Jorgen Heurter herpakte zich onmiddellijk en na een fraaie combinatie was het topscorer Tygo Brantjes die voor de gelijkmaker tekende. Succes probeerde het vooral met lange ballen maar KSV had zeker in de eerste helft het betere van het spel. En dan was er natuurlijk weer Dion Bestevaar. Na sterk doorjagen van Stan Hoebe tekende Bestevaar voor de verdiende 2-1 voorsprong. Het had in de eerste helft zelfs meer kunnen maar technicus Stef Huibers had na het passeren van vier tegenstander net niet de zuiverheid om KSV op veilige voorsprong te zetten.
Na rust bleef Succes het met lange ballen proberen maar centraal op het middenveld heersten Stef Huibers en het talent Jarno de Vries. Het groepje jonge talenten werd nog uitgebreid door twee voortreffelijke wisselspelers Stijn Raaphorst en Colin Yardenski. De laatste had de pech dat hij nog een doelpunt afgekeurd zag worden.
Zorgelijk voor de KSV staf was het uitvallen van Stijn Voordendag met een op het eerste gezicht ernstige blessure. In de slotfase bleef het billen knijpen voor de thuisploeg maar mede door goed keeperswerk van Huibers werd de overwinning over de streep getrokken.
KSV gaat met een positief gevoel de winterstop in. Op 18 januari is de eerste wedstrijd thuis tegen Hugo Boys.

7.6 ℃











































