'T KRUIS - Met KSV is ook de laatste Heerhugwaardse voetbalploeg uitgeshakeld in het toernooi om de KNVB-districtsbeker. De vierdeklasser bleek zondag niet opgewassen tegen tweedeklasser westfriezen uit Zwaag.
Het was zondag eenrichtingsverkeer op Sportpark De Kruising en met name Stan Prins bleek een ware plaag voor de defensie van KSV. De aanvaller van Westfriezen zorgden in zijn eentje voor de hele productie in de eerste helft (0-4).
Na rust maakte Prins daar nog eens twee treffers bij en bracht dus zijn totaal deze middag op zes goals. Omdat ook Youri Akkerman en Remco Swerissen het net nog vonden eindigde het op 0-8.
KSV kan zich zodoende compleet op de competitie in de vierde klasse richten waarin het zondag thuis speelt tegen Kleine Sluis.

13.3 ℃





















































































