Tijdens de bijeenkomst Als zien een probleem wordt geeft Suzanne Bergmann, adviesmedewerker bij Koninklijke Visio, informatie over de mogelijkheden voor mensen met een visuele beperking. Zij vertelt welke ondersteuning er is en hoe Visio kan helpen om zo zelfstandig mogelijk te blijven functioneren.
De bijeenkomst is bedoeld voor iedereen die zelf te maken heeft met zichtproblemen of voor naasten die meer willen weten over ondersteuning en hulpmiddelen. Bezoekers krijgen praktische informatie en er is ruimte voor vragen.
Praktische informatie en aanmelden
Bovenkant formulier
Health Podium – Podium voor een gezonde toekomst
De bijeenkomst maakt deel uit van het Health Podium van Bibliotheek Kennemerwaard. Vanuit het preventieakkoord Dijk en Waard worden in de eerste maanden van 2026 diverse activiteiten georganiseerd rondom gezondheid en welzijn.
Het Health Podium is een fysieke plek in de bibliotheek waar bezoekers toegang hebben tot informatie en activiteiten op het gebied van gezondheid en zelfzorg. Met workshops, lezingen en inspirerende bronnen wil de bibliotheek bijdragen aan een gezonde toekomst voor iedereen.

13.7 ℃
















































