HEERHUGOWAARD - Met nog zes wedstrijden te gaan dreigt het seizoen voor Reiger Boys als een nachtkaars uit te gaan. Na de derde nederlaag in vier wedstrijden moet de ploeg van trainer Tom Boukes er nog hard aan trekken om een plekje in de nacompetitie te kunnen bemachtigen.
Reiger Boys heeft al enkele jaren de ambitie om door te stoten naar de tweede klasse, maar Boukes heeft ondanks een grote selectie de laatste twee seizoen ook stelselmatig te maken met de nodige blessures, al zal de trainer de laatste zijn die zich daar achter verschuilt. Ook in de thuiswedstrijd tegen SDOB, welke werd voorafgegaan met het openen van het nieuwe LED-scorebord, miste de trainer de nodige spelers.
Evenwel begon Reiger Boys goed aan het duel en men kreeg mogelijkheden ondermeer via topscorer Sercan Yilmaz die met een poeier van buiten de zestien de lat teisterde. Des te zuurder was het daarom dat de gasten uit Broek in Waterland bij de eerste de beste tegenaanval wel het net vonden omdat Sil van der Eerden profiteerde van onoplettendheid in de Heerhugowaardse defensie. In het vervolg van de eerste helft bleken de kansen schaars en bleef het tot de rust bij 0-1.
Boukes hoopte met het inbrengen van Ahmet Kutlu in de punt van de aanval voor wat meer aanvalsdrang te zorgen. Reiger Boys had nu meer balbezit al kwam het niet echt tot grote kansen. Eenmaal draaide Kutlu knap weg van zijn tegenstander, maar miste zijn schot kracht om de SDOB-keeper te verrassen. Aan de andere kant bleven de uitbraken van SDOB ook gevaarlijk. Zo moest keeper Tim van der Hulst tweemaal redding brengen, waarbij eenmaal ten koste van een overtreding en een gele kaart. Omdat ook het slotoffensief niets opleverde voor de thuisploeg liep Reiger Boys opnieuw tegen een nederlaag op en verliest het zijn plekje in de top vier van 3A.
Komende zaterdag staat voor Reiger Boys de uitwedstrijd tegen Sporting Andijk op het programma.
Foto's: DP Sportfotografie

10.4 ℃



























































